Novinky

 • Show U Fleků na informuji.cz 22. červenec 2017

  Milí diváci,

  již před časem jsme začali spolupracovat s portálem www.informuji.cz, což znamená, že termíny naší show naleznete právě tam ;)                                     Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

  Těšíme se na viděnou!

  Tým Live City

   

 • Opět máme Certifikát výjimečnosti 3. červenec 2017

  Již po několikáte jsme získali ocenění od TripAdvisor v podobě Certifikátu výjimečnosti, tentokrát pro rok 2017.

  Máme velkou radost, že návštěvníci naší show odcházejí spokojeni a že jsme jim mohli vnést do života trochu radosti. Zároveň děkujeme za všechny recenze, které nás povzbuzují v další práci.

  S úctou

  Tým Live City

   

 • Show U Fleků nově na kudyznudy.cz 10. květen 2017

  Milí diváci,

  nově začínáme spolupracovat se známým portálem kudyznudy.cz, který je provozovaný společností Czech Tourism. Znamená to, že termíny naší show v budoucnu naleznete nejen na našich stránkách, ale i na stránkách www.kudyznudy.cz.  

  kudyznudy.cz

  Těšíme se na vás na Show U Fleků! 

  Tým Live City

   

 • 100 Kč SLEVA NA LIFTAGO TAXI! Stáhněte si aplikaci, zadejte číslo karty a promokód a sleva je vaše. 9. srpen 2016

  Milí diváci,

  Protože chceme, aby Vaše návštěva Prahy byla co nejpříjemnější, darujeme Vám před začátkem každého eventu slevu ve výši 100 Kč na nejspolehlivější taxi v Praze – Liftago. Tak jak to znáte z TripAdvisoru, i zde jsou řidiči hodnoceni až 5 hvězdičkami a vy si můžete vybrat vždy toho nejlepšího a zabránit tak nepříjemným překvapením.

  Těšíme se na vás!

  Vaše Top Culture

 • Rozšířili jsme soubor o krásné tanečnice! 15. únor 2016

  Milí diváci,

  K té pravé staropražské show patří neodmyslitelně i kankán. Nově jsme pro vás tedy rozšířili soubor o dvě krásné tanečnice! Ty vám předvedou nejen tento lehce lechtivý tanec, ale i svižný Charleston.

  Máte se na co těšit :)

  Vaše Top Culture

 • Zlobí nás e-maily 8. prosinec 2015

  Milí diváci,

  bohužel nás už týden zlobí e-maily. Pro kontakt s námi prosím používejte info@topculture.cz. Omlouváme se za komplikace!

  Vaše Top Culture

 • Top Culture hledá nového kolegu - obchodníka! 25. srpen 2015

  Do přátelského kolektivu hledáme nového kolegu – obchodníka tělem i duší. Vaší prací bude prodej vstupenek na kulturní akce v centru Prahy u venkovního promostolku. Fixní odměna na hodinu + zajímavé provize z prodeje. Zkušenost s obchodem je velkou výhodou. Nutná je dobrá znalost angličtiny. V případě zájmu nám prosím pošlete životopis na info@topculture.cz. Těšíme se na vás!

 • Velká letní soutěž! 8. červenec 2015

  Napište nám na info@showufleku.cz jméno hlavního představitele Show U Fleků a vyhrajte vstupenky na show v letních měsících. Slosování bude probíhat každé úterý o vstupenky na pátek a vítěze ihned vyrozumíme.

  Těšíme se na vás!

  Vaše Top Culture

 • Prodloužený program o další staropražské písně! 8. duben 2015

  Milí diváci!

  Od 10. 4. 2015 jsme pro Vás připravili prodloužený program o další staropražské písně v podání vynikajících českých muzikantů. Můžete se těšit na spoustu skladeb od známého pražského písničkáře Karla Hašlera jako např.: „Ta naše písnička česká“, „Kampak na nás bolševici“, nebo „Já mám doma gramofon“. Hašlerovi písničky byly ve své době tak známé, že se po nich dokonce pojmenovaly později velmi populární bylinkovo-mentolové bonbóny, tzv. „hašlerky“. No a samozřejmě nebude během celé show chybět vyhlášené černé flekovské pivo.

  Brzy na viděnou U Fleků!

  Vaše Top Culture

 • Snížili jsme ceny! 15. červenec 2014

  Milí diváci,

  od 18. července 2014 jsme pro vás připravili výhodnější ceny ve všech kategoriích! Nejžádanější první cenovou kategorii s večeří jsme snížili o 240 Kč a druhou o 190 Kč. Více informací o cenách najdete v našem e-shopu.

  Těšíme se na vás U Fleků!

  Vaše Top Culture

 • Změna časů začátku Show U Fleků od července 2014! 17. červen 2014

  Milí diváci,

  vyslyšeli jsme vaše přání a od 4. července 2014 měníme časy konání Show U Fleků. Večeře bude začínat v 19.00 hod. a show ve 20.00 hod. Předpokládaný konec je v cca v 21.00 hod. Posedět U Fleků u vynikajícího tmavého piva můžete až do 23.00 hod.

  Těšíme se na vás!

  Vaše Top Culture

 • Nová staropražská hudební show od května 2014! 27. duben 2014

  Milí diváci,

  od května 2014 jsme pro vás připravili novou staropražskou hudební show, která oživuje slavnou českou kabaretní tradici. Nový program je plnýstaropražských písniček, vtipných scének a soutěží a interakcí.

  Zárukou kvality je soubor výborných umělců, mladých, talentovaných českých zpěváků a hudebníků. Například v roli Kabaretiéra Pepíka exceluje Jan Hnyk. Neodolatelné je duo Hot Sisters v podání sester Doris a Sophie Lámošových. Ve Flek Bandu se představí mistři svého oboru Alexander Kieren, Jan Feco, Radek Břicháč, Jan Kolář nebo Jan Šimůnek.

  A samozřejmě nechybí ani tradiční černé pivo z jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě, kde se tento nápoj vaří nepřetržitě již více jak 500 let.

  Přijďte se pobavit ke Flekům!

  Vaše Top Culture

2017 (4)
Květen (2)
2016 (2)
Srpen (1)
Únor (1)
2015 (7)
Srpen (2)
Duben (2)
2014 (6)
Červen (1)
Duben (1)
Březen (1)
Leden (2)
2013 (12)
Září (1)
Srpen (2)
Červen (5)
Květen (4)